ART / Lithographs / Litograph in colors 12198543
nr 1219 8543
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
+ wood engraving, 2 pcs, Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Lösa blad, signed, sheet: 37x26 & 55x45,
LITOGRAPH IN COLORS, + träsnitt, 2 st, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Lösa blad, Signerade, bladets mått: 37x26 & 55x45
Monday November 26 2018
at 20:08:43
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson