FURNITURE / Chairs and Stools / Stolar 4878204
nr 487 8204
Stolar
Lenght: ()
4 st, senempire [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 750
Monday September 24 2007
at 16:46:23
500 kr
500 kr
700 kr
650 kr