FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 8805390
nr 880 5390
CORNER CUPBOARD
19th century, height: 205, wear, damages.
1800-tal, höjd: 205
Condition: slitage, skador
1500
SEK 2400
Monday Mars 10 2014
at 18:43:11
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr