ART / Lithographs / Litograph in colors 11482196
nr 1148 2196
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Ilon Wikland (b. 1930), Sverige. Lekande barn, signerad och numrerad 12/310, motivet: 36x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Lekande barn, signerad och numrerad 12/310, motivet: 36x45
Ilon Wikland, born 1930 in Estonia, Swedish illustrator.
2000
SEK 1700
Monday December 4 2017
at 20:45:01
1.500 kr
1.600 kr