ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphic art 15773586
nr 1577 3586
GRAPHIC ART
20 pieces, ur 'Svenska fåglar', Von Wright, Börtzells Stockholm, unframed, bladstorlekt. No signature, 3 st med rivskador i hörn.
20 st, ur "Svenska fåglar", Von Wright, Börtzells Stockholm, oramade, bladstorlek. Ej signerad
Condition: 3 st med rivskador i hörn
SEK 500
Monday November 13 2023
at 19:03:28
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr