KONST / Litografier / Färglitografi 17454044
nr 1745 4044
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 3/86, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:42:11
30/11 09:48:49