MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Lappish knife 16253287

nr 1625 3287

LAPPISH KNIFE

med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, wear, damages.

med mera, 3 delar. Hornarbeten. Längd: 4,5-29 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 400

Monday June 3 2024
at 18:26:15