ART / Oil paintings / Oil painting 14477087

nr 1447 7087

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad J Hansen. Oil on canvas, 68x106, oramad skadad duk,

Oidentifierad konstnär. Signerad J Hansen. Olja på duk, 68x106, oramad skadad duk

600

SEK 350

Monday February 7 2022
at 20:50:54