MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16338045
nr 1633 8045
MIRROR
1950/60-tal, 92x45, wear.
1950/60-tal, 92x45 cm
Condition: slitage
SEK 250
Monday July 29 2024
at 19:26:26
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)