ART / Oil paintings / Oil painting 15418201
nr 1541 8201
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad H W Möller, Daterad -41, Ship. Oil on panel, outer dimensions including frame: 44x64, wear, damages.
Oidentifierad konstnär. Signerad H W Möller, Daterad -41, Fartygsporträtt. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 44x64 cm
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday May 22 2023
at 19:33:35
22/5 09:34:46