KONST / Litografier / Färglitografi 14623407
nr 1462 3407
Färglitografi
Efter Carl Larsson, Tittut, 38x55cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 84x64cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:33:39
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr