ART / Lithographs / Litographs in colors 16353177
nr 1635 3177
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
4 pcs. Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, numrerade 200 upplaga, oramade lösa blad, 44x63 + 63x44, en med vikskada.
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st. Signerade, numrerade, 200-upplaga, oramade lösa blad, 3 st 44x63 + 1 st 63x44 cm
Condition: en med vikskada
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
SEK 150
Monday August 12 2024
at 18:44:12
10/8 19:04:44
100 kr
12/8 18:38:46