ART / Lithographs / Giclée 14256001
nr 1425 6001
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Ken Löfgren (b. 1940), Sweden. "Cirkus". Signed, numbered 4/50. Image dimensions: 28X38cm, unframed,
Gicléetryck, "Cirkus". Signerad, numrerad 4/50. Bildmått: 28X38cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, Swedish painter born 1940.
Monday October 18 2021
at 18:12:49