KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212045
nr 1721 2045
Lucie Rääf
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, Segelbåtar, "Pietra Ligure". Signerad, oramad. Olja på duk, 40x36 cm
Lucie Rääf, svensk bildkonstnär född 1961.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:49:07