KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212045

nr 1721 2045

Lucie Rääf

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Segelbåtar, "Pietra Ligure". Signerad, oramad. Olja på duk, 40x36 cm

Lucie Rääf, svensk bildkonstnär född 1961.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:49:07

Lucie Rääf

Läs mer om Lucie Rääf