ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 13767218

nr 1376 7218

WATERCOLOUR

Signerad Cecilia, år 2000. Watercolour, ca 17x12cm,

Oidentifierad konstnär. Signerad Cecilia, 2000. Akvarell, ca 17x12cm, yttermått inklusive ram: 28x23 cm

SEK 100

Monday February 1 2021
at 18:39:16

30/1 08:15:59 1      Vinnande bud