ART / Etchings etc / Färgakvatint 13014395
nr 1301 4395
Peter Klasen
(f. 1935)
Peter Klasen (b. 1935), "100 Watts", 1969. Signed, numbered 29/99, unframed. Sheet: 66x51 cm,
Färgakvatint, Peter Klasen (f. 1935), "100 Watts", 1969. Signerad, numrerad 29/99, oramat löst blad. Bladets mått: 66x51 cm
700
SEK 300
Monday January 20 2020
at 20:57:14
20/1 19:04:21