ART / Lithographs / Litograph 14613055
nr 1461 3055
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Acke Ã…slund (1881-1958), Sweden. Signed, dated med dedikation, 1933, outer dimensions including frame: 58x75,
LITOGRAPH, Signerad, daterad med dedikation, 1933, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Monday April 18 2022
at 18:28:12
Acke Ã…slund
Read more about Acke Ã…slund