KONST / Litografier / Färglitografi 17515345

nr 1751 5345

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Signerad och numrerad, 17/260. Färglitografi, bildmått: 50x67 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm

Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:15:38

12/12 17:13:12 1      Vinnande bud
12/12 17:15:07 1      justering av budtak

Bo Larsson

Läs mer om Bo Larsson