KONST / Litografier / Färglitografi 14752106
nr 1475 2106
Helene Hansson-Fahl
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 147/270. Färglitografi, bildmått: 31x43cm, yttermått inklusive ram: 49x60cm
Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:03:20
16/6 21:00:12
100 kr
20/6 17:23:10
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer