ART / Oil paintings / Oil painting 12678053
nr 1267 8053
Rolf Dalin
(f. 1934), Sverige
Rolf Dalin (b. 1934), Sweden. Skånegård. Signerad Dalin, olja på plåt, 34x32 cm,
OIL PAINTING, Skånegård. Signerad Dalin, olja på plåt, 34x32 cm
Rolf Dalin, born 1934, Swedish painter.
2000
SEK 1800
Monday August 5 2019
at 19:26:36
4/8 15:54:02