ART / Lithographs / Grafiskt blad 15384160
nr 1538 4160
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. 'Landskap med hus'. Signed, numbered 33/100. Giclee fine art. Image dimensions: 27x38 cm, unframed, sheet: 31x44 cm,
Grafiskt blad, "Landskap med hus". Signerad, numrerad 33/100. Giclee fine art. Bildmått: 27x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 31x44 cm
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
SEK 100
Monday May 1 2023
at 20:00:00
1/5 19:46:48