ART / Lithographs / Litografiskt foto 8122113
nr 812 2113
Litografiskt foto
Sven Gillsäter, 30 upplaga, 'Sälunge i Berings hav', signed, subject size: 16 x 30 ca,
Sven Gillsäter, 30 upplaga, 'Sälunge i Berings hav', signerad, motivets mått: 16 x 30 ca
1000
SEK 300
Monday Mars 4 2013
at 19:04:07
4/3 07:46:56