ART / Lithographs / Litograph in colors 13835056
nr 1383 5056
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Sweden. Signerad ej numrerad, with dedication. Subject: 80x60 rym: 100x78,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad ej numrerad, med dedikation. Motivet: 80x60 rym: 100x78 cm
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 700
Monday Mars 8 2021
at 20:48:01
8/3 18:44:10
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund