KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15527501

nr 1552 7501

Gunnar Widholm

(1882-1953), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Bad. Signerad. Olja på pannå, 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 22x18 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 17 juli 2023
kl 18:26:10

Gunnar Widholm

Läs mer om Gunnar Widholm