KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088003
nr 1708 8003
Ove Olson
(1903-1975), Sverige
Oljemålning, Paris. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Ove Olson, svensk målare född 1903, död 1975.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:46:35
9/6 20:30:09