ART / Lithographs / Litograph in colors 13636135
nr 1363 6135
LITOGRAPH IN COLORS
Wassily Kandinsky, efter. "Variegation in the triangle / Bauhaus". Monogramsignerad i trycket. Färglitografi efter komposition från 1927, Grohmann 273. Subject: ca 49x36 cm,
Wassily Kandinsky, efter. "Variegation in the triangle / Bauhaus". Monogramsignerad i trycket. Färglitografi efter komposition från 1927, Grohmann 273. Motivet: ca 49x36 cm
3000
SEK 7400
Monday November 30 2020
at 18:38:28
2.000 kr
2.800 kr
4.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.400 kr
6.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Robot)
5.400 kr
5.600 kr (Robot)
6.200 kr
6.200 kr (Robot)
7.200 kr