ART / Lithographs / Graphic art 11018009
nr 1101 8009
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), 16/90, sheet: 36x36,
GRAPHIC ART, Karin Dahlin (f. 1975), 16/90, bladets mått: 36x36
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
SEK 200
Monday April 10 2017
at 19:50:43
150 kr