ART / Lithographs / Litographs in colors 13824450
nr 1382 4450
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
2 pcs, Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Skutor. Signed, numbered 119/280 och 2/260. Sheet: ca 80x60 cm respektive ca 60x65 cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Skutor. Signerad, numrerad 119/280 och 2/260. Bladets mått: ca 80x60 cm respektive ca 60x65 cm, oramade lösa blad
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
300
SEK 100
Monday Mars 1 2021
at 18:05:50
27/2 19:10:43
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg