KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723102
nr 1672 3102
Blandteknik
Rebecka Lagercrantz (1972), Signerad Becka, Stockholm. Blandteknik, bildmått: 9,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 21x27 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:52:05
300 kr
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)