MÖBLER / Bord / Lampbord 10458497

nr 1045 8497

Lampbord

Jalusidörr, längd: 47 cm, djup: 30 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 juli 2016
kl 18:32:03