ART / Lithographs / Litograph in colors 13978167
nr 1397 8167
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Bruno Karlsson (1927-2020), Sweden. Stockholm, Sweden. Signed, numbered 161/360, dated -89. Unframed, sheet: 45x61 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 161/360, daterad -89. Oramat löst blad, bladets mått: 45x61 cm
300
SEK 150
Monday May 17 2021
at 18:24:17
11/5 23:11:23
100 kr
16/5 08:51:15
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson