ART / Lithographs / Litographs in colors 14198094
nr 1419 8094
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
4 pcs, Johan Lundgren (1920-1989), Sweden. Litograph in colors. Signed. Sheet: ca 50x60 cm, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Färglitografi. Signerad. Bladets mått: ca 50x60 cm, oramade lösa blad
Johan Lundgren, Swedish painter, born 1920, dead 1989.
SEK 250
Monday September 20 2021
at 19:00:15
100 kr
200 kr
Johan Lundgren
Read more about Johan Lundgren