KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13568616

nr 1356 8616

Sven Rydén

(f. 1925), Sverige

Tusch, Signerad, daterad -78, Gamla Stan. Motivet: 36x36 cm

Sven Rydén, född 1925 i Bollnäs, svensk tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:14:04

Sven Rydén

Läs mer om Sven Rydén