FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 16327301

nr 1632 7301

ARMCHAIR

Alb Johansson & söner, Hyssna Sweden, skinn / teak, wear, damages, missfärgningar.

Alb Johansson & söner, Hyssna Sweden, skinn / teak

Condition: slitage, skador, missfärgningar

600

SEK 100

Monday July 15 2024
at 19:15:06

15/7 15:26:14 1      Vinnande bud