FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 16327301
nr 1632 7301
ARMCHAIR
Alb Johansson & söner, Hyssna Sweden, skinn / teak, wear, damages, missfärgningar.
Alb Johansson & söner, Hyssna Sweden, skinn / teak
Condition: slitage, skador, missfärgningar
600
SEK 100
Monday July 15 2024
at 19:15:06
15/7 15:26:14