ART / Lithographs / Färglitografier 5704324
nr 570 4324
Färglitografier
Lenght: ()
3 st. signerade, blo.a Charles Blondin, Parismotiv, c:a 18x25
100
SEK 100
Monday Mars 9 2009
at 17:10:19
9/3 12:10:48
Stig Blomberg (1901-1970)