ART / Lithographs / Litograph in colors 15685041
nr 1568 5041
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (1936-2020), Sweden. Signerad ej numrerad, mm38x45 cm, outer dimensions including frame: 62x69,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad ej numrerad, mm38x45 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x69 cm
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
3000
SEK 2000
Monday October 2 2023
at 19:13:33
1/10 06:45:01
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow