KONST / Litografier / Färglitografi 13956669
nr 1395 6669
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 208/225, Gröna Lund, bladets mått: 47x63, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:43:28
3/5 20:38:28
3/5 20:39:31
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube