KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676236

nr 1167 6236

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Interiör, monogramsignerad, olja på pannå, 21x26

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:07:30

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik