ART / Lithographs / Litographs in colors 13545006
nr 1354 5006
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
5 pcs. Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Interiör "A & BCDEF". Provtryck. Signed, numrerade, dated 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 5 st. Interiör "A & BCDEF". Provtryck. Signerad, numrerade, daterad 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk painter born 1933, dead 1993.
SEK 200
Monday October 19 2020
at 19:40:56
100 kr
150 kr
Lowell Nesbitt
Read more about Lowell Nesbitt