MÖBLER / Skåp & hyllor / Klockskåp 5624019

nr 562 4019

Klockskåp

med skrivklaff, 1800-tal, bemålat, urtavlan sign. A A S, Mora, längd: 114, djup: 49, höjd: 190

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 26 januari 2009