KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374038

nr 1337 4038

Alfred Wetterstrand, Hässjor. Signerad, daterad -08. Olja på duk, 90x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:49:40