ART / Lithographs / Grafiskt blad 15443003
nr 1544 3003
Grafiskt blad
Catrin Johansson. 'Zebraz'. Signed, numbered 10/50. Giclee fine art. Image dimensions: 27x37. 5 cm, unframed, sheet: 30x41 cm,
Catrin Johansson. "Zebraz". Signerad, numrerad 10/50. Giclee fine art. Bildmått: 27x37 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30x41 cm
SEK 300
Monday May 29 2023
at 18:43:12
28/5 12:54:13