ART / Oil paintings / Oil painting 13857207
nr 1385 7207
Klaas Koster
(1885-1969), Nederländerna
Klaas Koster (1885-1969), Nederländerna. Ship. Signerad Amsterdam 1961. Oil on canvas, 40x60 cm, unframed,
OIL PAINTING, Fartygsporträtt. Signerad Amsterdam 1961. Olja på duk, 40x60 cm, oramad
Klaas Koster, holländsk painter born 1885, dead 1969.
600
SEK 450
Monday Mars 22 2021
at 18:51:22
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr