MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 8681227
nr 868 1227
Lavoar
sekelskifte, 1900, längd: 79, djup: 50, höjd: 72
Kondition: slitage, slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:57:32
200 kr
150 kr
450 kr
400 kr
450 kr