KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16484210
nr 1648 4210
Lars-Olov Wiberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Fragment I". Monogramsignerad LOW. Olja på duk, 42x46 cm, yttermått inklusive ram: 50x54 cm
Lars-Olov Wiberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:49:58
7/10 18:27:53