KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 14555006
nr 1455 5006
Egron Lundgren
(1815-1875), Sverige
Flickporträtt. Signerad. Rödkrita, 14x9,5 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:10:34
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Egron Lundgren
Läs mer om Egron Lundgren