MÖBLER / Skåp & hyllor / Blomhylla, 3753677
*
nr 375 3677
Blomhylla,
metall/spegel, väggmodell, 55x85
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 september 2005
kl 16:00:00
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomhylla metall skåp spegel väggmodell
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:28
-
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:48
-
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49
*
Blomhylla,
nr 375 3677
Blomhylla,
metall/spegel, väggmodell, 55x85
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 september 2005 |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomhylla metall skåp spegel väggmodell
-
7005 Bokhylla
11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:28 -
6424 Hörnskåp
sengustaviansk stil, med vitrin. Höjd: 176 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6050 Sideboard
Rustikt, trä. Längd: 140 cm, djup: 40 cm, höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:48
-
7004 Vägghyllor
4 st, 15x35-30x50, djup: 20 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49



