KONST / Litografier / Färglitografi 16033183
nr 1603 3183
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Signerad, numrerad 31/220. Färglitografi. Bladets mått: 56x43, oramat löst blad
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:45:56
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)