KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16253256

nr 1625 3256

W Zier, Signerad, Lökken. Olja på duk, 55x64 cm, yttermått inklusive ram: 66x76 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:46:18