ART / Lithographs / Litographs 7819180
nr 781 9180
LITOGRAPHS
2 pcs, France, subject size: 10x7 & 21 x 15,
2 st, Frankrike, motivets mått: 10x7 & 21 x 15
400
SEK 100
Monday October 1 2012
at 19:35:55
1/10 17:39:57